You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

1. WYSYŁKA
Wysyłka zmówienia następuje do 2-3 dni roboczych od momentu wpływu należności na konto Sprzedawcy lub wyboru przesyłki pobranionej.
Koszt wysyłki wynosi:


· 12PLN (przy wpłacie bezpośrednio na konto, karta kredytowa, Przelewy24, PayPal)
· 15PLN (przy wyborze opcji „za pobraniem”)
 
2. ZWROTY
 
· Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów, z wyjątkiem kosztów transportu do Sprzedawcy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Klient może przesłać pocztą elektroniczną na adres info@bellavera.pl lub pocztą na adres:   BEAUTY-EXPERT, 30-384 Kraków, ul. Raciborska 13.
· Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi zawierać następujące dane i może być przesłane w formie komputerowej lub odręcznej: imię oraz nazwisko Klienta, adres zamieszkania (rozumiany jako adres dostawy), numer ID zamówienia, nazwa towaru, liczba sztuk, kolor, powód zwrotu, wartość  zwracanego towaru, formę zwrotu należności np. numer konta bankowego lub dane do przekazu pieniężnego, data oraz czytelny podpis Klienta.
· Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania np. zabrudzenia, zapach perfum lub innych oraz musi posiadać komplet oryginalnych metek wraz z oryginalnym opakowaniem. Brak któregoś z wyżej wymienionych elementów będzie skutkować prawem Sprzedawcy do odmowy przyjęcia zwrotu.
· Zwrotom nie podlega bielizna w tym stroje kąpielowe
· Zwrot odesłany po terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru będzie skutkować prawem Sprzedawcy do odmowy jego przyjęcia.
· Koszt odesłania towaru do Sprzedawcy w ramach zwrotu ponosi Klient.
· Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zwrotu produktu oraz oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwrócić Klientowi dokonane przez niego płatności. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności na numer konta podany w formularzu zwrotu lub przy płatnościach Paypal na konto Paypal, z którego zamówienie zostało opłacone.  
· W przypadku skutecznego odstąpienia od Umowy uważana jest ona  za niezawartą.


DANE ADRESOWE:
BEAUY-EXPERT
Ul. Raciborska 13
30-384, Kraków


Butik sklep internetowy BELLA VERA to centrum mody damskiej - kobieca odzież damska - m.in. bluzki, sukienki. Butik sklep internetowy BELLA VERA to również oryginalne torebki i obuwie.